02-07-2012
Benzine
Handgeschakeld
242.436 km
1.798 cc
7 l/100km
02-07-2012
Benzine
Handgeschakeld
242.436 km
1.798 cc
7 l/100km
| Kenteken | 01-RPV-9 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT |
| Tellerstand |
242.436 km, op 19-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.8 TSI Highline |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
ACCDAAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM62S025STP27MGSN
|
| RDW handelsnaam |
PASSAT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*25 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Tellerstand |
242.436 km, op 19-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
160 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Ledig gewicht |
1430 kg
|
| Massa rijklaar |
2110 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2110 kg
|
| Laadvermogen | 680 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-07-2026 |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.