26-04-2005
Benzine
Automaat
258.220 km
1.598 cc
8 l/100km
26-04-2005
Benzine
Automaat
258.220 km
1.598 cc
8 l/100km
| Kenteken | 01-RJ-HS Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TOURAN |
| Tellerstand |
258.220 km, op 09-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6-16V FSI Trendline - Automaat |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW variant |
BLFAC
|
| RDW uitvoering |
FA6FA69G0360GGO
|
| RDW handelsnaam |
TOURAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0211*07 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat onder r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
199 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Ledig gewicht |
1445 kg
|
| Massa rijklaar |
2130 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2130 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 18-02-2027 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Middenarmsteun voor |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.