04-01-2005
Diesel
Handgeschakeld
276.810 km
1.995 cc
6 l/100km
04-01-2005
Diesel
Handgeschakeld
276.810 km
1.995 cc
6 l/100km
| Kenteken | 01-PV-XF Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 1ER REIHE |
| Tellerstand |
276.810 km, op 16-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 118d High Executive M Pakket |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
UG31
|
| RDW uitvoering |
31
|
| RDW handelsnaam |
1ER REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0287*02 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | In de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activeren als gevolg van veroudering een te hoge interne druk ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Barsten van de gasgenerator en versplinteren van metaaldelen. Deze metaaldelen kunnen wegschieten naar de inzittenden en daarmee ernstig letsel veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht met een merkdealer een afspraak te maken. De bestuurdersairbag wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
150 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1285 kg
|
| Massa rijklaar |
1810 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1810 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 140 à € 146 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 05-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Airbag |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen voor |
| Park Distance Control |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Verstelbare stuurkolom |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.