03-01-2005
Benzine
Handgeschakeld
147.876 km
1.390 cc
6 l/100km
03-01-2005
Benzine
Handgeschakeld
147.876 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | 01-PV-NH Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | LUPO |
| Tellerstand |
147.876 km, op 02-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 Comfortline 15inch/NAP/leuke auto |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
SCAUDX01
|
| RDW uitvoering |
SGFM5850551N1I40GG
|
| RDW handelsnaam |
LUPO
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0085*14 |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
146 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Ledig gewicht |
870 kg
|
| Massa rijklaar |
1380 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1380 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Wegenbelasting | € 30 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 09-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kleur zilver |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.