27-01-2011
Benzine
Handgeschakeld
239.581 km
1.598 cc
6 l/100km
27-01-2011
Benzine
Handgeschakeld
239.581 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | 01-PDJ-9 Switch kenteken |
| Merk | Peugeot |
| Model | 308 SW |
| Tellerstand |
239.581 km, op 19-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 VTi Millesim 200 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
4*****
|
| RDW variant |
H5FS
|
| RDW uitvoering |
0/1
|
| RDW handelsnaam |
308
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0362*24 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schroefveerkoker onder motorkap |
| Tellerstand |
239.581 km, op 19-09-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2023
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Ledig gewicht |
1381 kg
|
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2100 kg
|
| Laadvermogen | 719 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 07-04-2027 |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.