04-02-2004
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
353.423 km
2.521 cc
12 l/100km
04-02-2004
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
353.423 km
2.521 cc
12 l/100km
| Kenteken | 01-NS-LL Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 |
| Tellerstand |
353.423 km, op 19-01-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.5 T Elite LPG - 7-PERSOONS Airco Cruise |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW handelsnaam |
XC90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
269 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
5
|
| Motorinhoud |
2.521 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
154 kW (209 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
2078 kg
|
| Massa rijklaar |
2700 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2700 kg
|
| Laadvermogen | 622 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 221 à € 234 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 03-04-2027 |
| 2 stoelen op derde rij |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtmetalen velgen meer-spaaks 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Roll Stability Control |
| Spoiler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.