29-10-2010
Benzine
Handgeschakeld
150.772 km
1.388 cc
6 l/100km
29-10-2010
Benzine
Handgeschakeld
150.772 km
1.388 cc
6 l/100km
| Kenteken | 01-NRP-7 Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA |
| Tellerstand |
150.772 km, op 23-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 Titanium CLIMA / CRUISE / 17" ST VELGEN / PDC / BLUETOOTH / DB RIEM IS NIEUW! / |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JA8
|
| RDW variant |
SPJC1J
|
| RDW uitvoering |
5ABAAB
|
| RDW handelsnaam |
FIESTA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0069*05 |
| Plaats chassisnummer | by bodemplaat r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
133 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Ledig gewicht |
954 kg
|
| Massa rijklaar |
1495 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1495 kg
|
| Laadvermogen | 541 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verwarmde voorruit |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.