30-06-2010
Benzine
Automaat
359.482 km
1.995 cc
7 l/100km
30-06-2010
Benzine
Automaat
359.482 km
1.995 cc
7 l/100km
| Kenteken | 01-LTZ-7 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5-serie Touring |
| Tellerstand |
359.482 km, op 21-04-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 520i Aut. Leer Navi Xenon 17'' M Sport |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
560L
|
| RDW variant |
PT11
|
| RDW uitvoering |
AD
|
| RDW handelsnaam |
5ER REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0230*16 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | Er kan een overgangsweerstand ontstaan bij de accu-plusleiding. |
| Materiële gevolgen | (Nog) niet bekend |
| Mogelijk gevaar | (Nog) niet bekend |
| Beschrijving van het herstel | (Nog) niet bekend |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
167 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
1565 kg
|
| Massa rijklaar |
2190 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2190 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.