31-05-2010
Benzine
Automaat
140.708 km
1.339 cc
5 l/100km
31-05-2010
Benzine
Automaat
140.708 km
1.339 cc
5 l/100km
| Kenteken | 01-LNL-7 Switch kenteken |
| Merk | Honda |
| Model | Jazz |
| Tellerstand |
140.708 km, op 24-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 Comfort NAP I 1e EIGENAAR I AIRCO I LMV I NETTE AUTO |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
GG3
|
| RDW variant |
2
|
| RDW uitvoering |
2
|
| RDW handelsnaam |
JAZZ
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2001/116*0128*03 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Omschrijving defect | De opblaasmodule van de bestuurdersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd, kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden. |
| Materiële gevolgen | Metalen fragmenten kunnen weggeschoten worden en mogelijk de inzittende verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal een ander opblaasmechanisme monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-7070081 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De opblaasmodule van de passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Hierdoor kunnen metalen fragmenten losraken en weggeschoten worden. |
| Materiële gevolgen | Losgeraakte metalen fragmenten kunnen de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal een ander opblaasmechanisme monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-7070081 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
125 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Ledig gewicht |
1046 kg
|
| Massa rijklaar |
1555 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1555 kg
|
| Laadvermogen | 509 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 38 à € 42 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 11-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling afstandsbediening |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sport-pakket |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voor-en achterspoiler |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.