13-11-2009
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
321.103 km
1.390 cc
6 l/100km
13-11-2009
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
321.103 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | 01-KGT-4 Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Leon |
| Tellerstand |
321.103 km, op 20-01-2025
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 TSI 2009 LPG G3 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
1P
|
| RDW variant |
AFCAXCX01
|
| RDW uitvoering |
SGNFM6AJ0080GG
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0052*20 |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
148 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
1.390 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
92 kW (125 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Ledig gewicht |
1246 kg
|
| Massa rijklaar |
1819 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1819 kg
|
| Laadvermogen | 573 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 83 à € 88 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 21-11-2026 |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio-navigatie full map |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.