07-01-2011
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
319.136 km
1.390 cc
6 l/100km
07-01-2011
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
319.136 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | 00-PBD-4 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Tellerstand |
319.136 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4-16V Comfortline LPG G3 AIRCO UNIEK!!!! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6R
|
| RDW variant |
ABCGGB
|
| RDW uitvoering |
FM5FM52T088LLNVR07MG
|
| RDW handelsnaam |
POLO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0510*07 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.7 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
1.390 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
63 kW (85 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Ledig gewicht |
1004 kg
|
| Massa rijklaar |
1550 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1550 kg
|
| Laadvermogen | 546 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 530 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 53 à € 56 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 07-01-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.